1. 7. 2020
1 minuta čtení

Pálava Kite Challenge

Tři klíčová slova, která vás budou ještě dlouho provázet! A shodou okolností jiné tři klíčové parametry ovlivnily podobu akce.

  • YC Dyje – původně se měla akce odehrát v kempu na Pavlově. Nicméně pořadatelé se v průběhu schvalovacího procesu zalekli dramatického rozsahu naší akce a pro všudypřítomné a nikdynekončící riziko Covid-19, které by do kempu kiteři jistojistě zanesli (a pravděpodobně i další choroby), bylo třeba akci na poslední chvíli přesunout do jiného místa konání. Škoda, že o kitery a jejich choroby nemají v Pavlově zájem. Na druhou stranu je pravda, že během druhé vlny Covid-19 bude právě YC Dyje bílým místem v jinak zcela nakaženém území ČR.
  • Na základě výše pojmenovaného jsme zjistili, jak pro akce komuntního charakteru může být ATC Merkur zajímavý. Flek exkluzivně pro akci, vyšlo to na parádní jižní vítr, do (mnoha) hospod pár kroků a sklípek u Šťastných o pár kroků dál…
  • Paddle – právě aktuální víkend, kdy kiteři využívali trysek tvořených okoloprocházejícími bouřkami a s velkou pravděpodobností byla Pálava jediným místem, kde bouřilo tak leda v sudu humpolecké jedenáctky, ukázal, co je dokonalým tmelem mezi dětmi, ženami, dívkami, kitery ambiciozními a kitery opilými. Na paddlu se odjelo několik rozjížděk a realita na místě nám dala za pravdu, že spolupráce s Českou federací standuppaddleboardu je velice funkční. A taky teda jediná možná. Paradoxně totiž jiný svaz, než tento, tu pro rozvoj kitingu aktuálně nemáme..

No a mimoto jsme zablbli s Murphym, vždělali se s Lacim Kobulským, Paula seděla před fénem a když už jsme mysleli, že půjdem spát, přišla skupinka lesních víl na loučení se svobodou. Líp to vymyslet nešlo!

VÝSLEDKY SUP

MUŽI

  1. Karel Fyklík 
  2. Užmůžu Lukáš 
  3. Martin Dušík 

ŽENY

  1. Klára Nossová
  2. Tereza Bažinová

Sledujte nás

Partner webu

KITElife video

Jdi naTop

Don't Miss